1.این یک ماه گذشته، بقدری افسار زندگیم از دستم خارح شد که حتی روم نمیشه در موردش بنویسم. به معنی واقعی کلمه خودمو ناامید کردم ولی خب هنوز امید به جبرانش دارم:))

2. صد گیگ اینترنت و دو روز وقت دارم:)) پیشنهادی چیزی اگه دارید بگید

3. اون عمه ی پانم رو یادتونه میگفتم میخواد پناهنده شه؟ اون کار رو نکرد ولی عوضش واسه دخترش از یکی از دبیرستانای کانادا پذیرش گرفته میخوان اون طور برن. پسرش خیلی از راه بدره و نمیدونم اونو میخواد چیکار کنه، شوهرشم که یه طرف-__- جدا از اینکه خوشحالم براشون بعد یه عمر بدبختی به معنای واقعی، واقعا دارم تمام تلاشمو میکنم که حسودی نکنم:))

4. امتحان تحلیل داریم فردا:| چقدر مسخره واقعا. حوصله کنکور خوندنو ندارم بعد باید تحلیل بخونم-__-

5. در واقع انقدر عقب افتادم که نمیدونم دوباره باید از کجا شروع کنم، سنجش این هفته هم یه طرف

6. فردا آخرین روز مدرسه است.(البته اگه بتونم اون سه تا امتحان دهم رو بپیچونم:| ) آخرین باری که به عنوان یه گوسفند دانش آموزنما میرم اونجا، بسیار خوشحالم واقعا:)) و هنوز معتقدم تنها دستاورد مهم زندگیم همون دو سال جهش کردنم بود وگرنه من جدا نمی تونستم دو سال دیگه تحمل کنم:))

7. واقعا نمیدونم چم شده نوشتنم نمیاد اصلا:| :))

8. سردرد جوری داره وفاداری و علاقه اشو بهم ثابت میکنه که میتونم ازش بعنوان اولین و احتمالا آخرین جک زندگیم یاد کنم:)) البته نمیدونم واقعا چطور میشه جنسیتشو تشخیص داد:| بهرحال نیمه گم نشده من سردرده:|

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه ها فناوری و اطلاعات قرارگاه مطالعاتی حضرت روح الله دکتر هانی Marcus Anthony هر چی که بخوای مدرسه شاد