یکی از این سازمانا مصوبه ی مبهمی داده که برداشت اولیه ازش کاهش سهمیه ی نقره برنزا به 15 و محدود شدن معافیت کنکور به رشته های خاص مربوطه است(که گویا میخوان اعلام کنن) البته که امکانش نیست از امسال اجرا بشه چون ملت هیچکدوم کنکور ثبت نام نکردن:))) ولی نیمه ی خبیث درون من دوست داره این محدودیت رشته ها واقعا اجرا بشه! از حدود 15 تا طلای دوره ی سی فقط 3 نفر رفتن ادبیات، 1 نفر هم ادبیات نمایشی بود، بقیه اکثرا حقوق و جامعه و روان بودن:| نیمه ی خبیث و انحصار طلب من اینو دوست نداره:)) ادبیات بخونید فقط:)) حقتونه اصلا-__- 

طلاهای دوره ی ما به هول و ولا افتادن، مخصوصا میم:)) تو که دیگه میخوای کنکور بدی-__- :)) ولی خب با نهایت خباثت واقعا خوشحال میشم اگه طلاها نتونن با طلاشون حقوق بخونن:| هیچ منطقی هم ندارم فقط دوست دارم کسایی که میرن المپ میخونن بخاطر علاقه خودشون باشه و جو ادبیاتی تر بشه:)) مثل قبل:))

پ.ن: اخبار شبانگاهی امروز اینکه امروزم تقریبا 9 ساعت خوندم، 84 شدم تاحالا و البته دو درس هم امتحان فلسفه فردا رو خوندم. تونستم ساعت درس خوندن و شدت سردردم رو متعادل کنم:))-خوبه کلا وضعیت. 

پ.ن2: ولی اگه حتی یه درصد امکان داشته باشه امسال سهمیه ها رو کم کنن خوب شد آدم شدم و کنکور رو شروع کردم، یه وقت بدبخت میشدما با این شانسی که دارم:))

پ.ن3: فردا اولین روز مدرسه سال جدیده:))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت تهران | سئو سایت | طراحی سایت بکس وان- دانلود بازی و نرم افزار اندروید,کامپیوتر + بهترین اهنگ ها مطالب علمی در زمینه ورزشی طبی خدمات پرستاری سپید گستر آن‌‌ور نرده‌ها اموزشکده سالم زیبا تخصصي در زمينه انواع پاپ آپ وب سایت رسمی مهندس حمیدرضا رسول اف beroozresaanorganic@gmail.com